Išči
Clani RegistracijaPrijava Priljubljene
 
 
Kje boš letos preživel/-a svoje počitnice?





Pošlji anketo  Pokaži rezultate
 
 

 

  

 

Missy Elliott

 


 

 


   
2.3.2010
Zamaščeni Johnny Depp 'rajca' Angelino

Johnny Depp se je med snemanjem filma The Tourist zbližal z Angelino Jolie, pridobil pa je tudi nekaj novih kilogramov. Kljub temu so ga Japonci spet izbrali za svojega najljubšega igralce.


Japonski ljubitelji filma se ne morejo nagledati igralca Johnnyja Deppa, saj so ga že sedmič zapovrstjo izbrali za svojega najljubšega igralca.

 

Johnny Depp je tako premagal Audrey Hepburn, ki so jo japonski bralci časopisa v začetku šestdesetih let za svojo najljubšo igralko izbrali šestkrat zapovrstjo.

 

Depp je v anketi, ki jo časopis izvaja od leta 1952, prejel več kot 4500 glasov. Na drugem mestu je bil Robert Pattison, na tretjem pa Brad Pitt.

 

"Ameriški igralec je med japonskimi ljubitelji filmi priljubljen, odkar je nastopil v filmu Pirati s Karibov," je povedal urednik časopisa Akihiro Yonezaki.

 

Čeprav je 46-letni Johnny med snemanjem filma The Tourist, v katerem se je zelo zbližal s 34-letno Angelino Jolie, pridobil nekaj novih kilogramov, še vedno kraljuje med najbolj priljubljenimi igralci. Njegova polna lička pa so očitno všeč tudi lepi Angelini, ki oblega igralca tudi po snemanjih. Johnny se čarov lepe igralke ne brani, zato se z njo rade volje zaplete v daljši pogovor in popije kakšen kozarček vina.

 

 

 


Komentarji
Za komentar se morate prijaviti.

Arhiv >>>


 

Copyright 2008 by VideoTop   Pogoji uporabe   Izjava o zasebnosti ..:: Vsebina » ShowBiz Novice ::..